Spółka STUDIO761

Spółka STUDIO761 to polska, prywatna grupa inwestycyjna działająca w  obszarach mody, architektury wnętrz, sztuki i kultury. Założona w 2017 roku jako inicjatywa przyjaciół z artystyczną duszą. Jest to miejsce spotkań, pracy i rozwoju artystów z całego świata. Prezentujemy odmienne doświadczenia i spojrzenie na świat oraz sztukę. Ta różnorodność wpływa na naszą pracę, kreatywność i efekty.

Misją STUDIO761 jest wspierać Państwa w kreowaniu własnego stylu, zarówno w ubiorze, jak i w przestrzeni, w której żyjecie czy pracujecie na co dzień. Stawiamy na oryginalne rozwiązania i indywidualne, twórcze podejście.

Jesteśmy odpowiedzialni za swoje działania. Dbamy, by nasza praca nie miała negatywnego wpływu na środowisko i otoczenie. Wspieramy inicjatywy zrównoważonego rozwoju.

SZTUKA TWORZENIA

W naszych działaniach kierujemy się zrozumieniem drugiego człowieka i jego potrzeb. Staramy się aby postawione przed nami wyzwanie spotkało się z rozwiązaniem, którego oczekuje klient, a nam dało powód do dumy. Dążymy do tego, aby każdy zamówiony w naszym studiu produkt, reprezentował najwyższą jakość.

Dbamy o transparentność naszych działań. Staramy się udzielać pełnych informacji o naszych produktach. Począwszy od projektu, poprzez wybór materiałów, po proces produkcji stawiamy na sprawdzone rozwiązania. Cenimy tradycyjne rzemiosło. Nowoczesne maszyny i współczesna technologia wspierają nas w działaniach. Naszym priorytetem jest aby cały proces tworzenia miał miejsce na terenie Unii Europejskiej. Współpracujemy z polskimi wytwórcami.