Kariera

  • Krawcowa/Krawiec

    Data dodania oferty:

    Dział: Produkcja

    Lokalizacja: Sopot - Centrum

    Opis stanowiska: Rzemieślnik tworzący odzież najwyżej jakości. Praca stacjonarna na pełny etat.

      Obowiązki:

    • Produkcja odzieży - zlecenia indywidualne i firmowe.
    • Utrzymanie porządku w pracowni.
    • Zgłaszanie potrzeb i braków sprzętowych do pracy.
    • Naprawa i przerabianie odzieży wszelkiego rodzaju.

      Wymagania:

    • Bardzo dobre umiejętności szycia. Szycie odzieży lekkiej (bluzy, dresy, koszulki) i ciężkiej (kurtki, płaszcze, marynarki).
    • Znajomość obsługi maszyn przemysłowych - stebnówka, overlock, renderka, podszywarka, klejarka taśmowa, dziurkarka, żelazko ze stołem parowym.
    • Znajomość form odzieży, podstaw konstrukcji i przerabiania form pod klienta.
    • Umiejętność pracy w zespole i pracy samodzielnej.
    • Doświadczenie w szyciu profesjonalnym w szwalni i/lub w usługach.
    • Dodatkowo: znajomość języka angielskiego / włoskiego / francuskiego jako dodatkowy atut.
    • Dodatkowo: możliwość pracy w godzinach popołudniowo-wieczornych i w soboty.

      Oferta:

    • Umowa o pracę.
    • Wysokie wynagrodzenie.
    • Szkolenia specjalistyczne.
    • Zniżka pracownicza na wszystkie produkty i usługi Spółki.